Wykład celu zapoznać uczestników z budową i funkcjonowaniem głównych struktur układu pokarmowego w kontekście funkcjonalnym ze szczególnym uwzględnieniem ontogenezy i zmian inwolucyjnych w kolejnych latach życia. Pokazane zostaną możliwości profilaktyki oraz ryzyka zdrowotnego związanych z wiekiem. Omówione zostaną związki morfofunkcjonalne z innymi układami narządów człowieka, w tym roli układu pokarmowego w zachowaniu odporności i regenerowaniu organizmu dla utrzymania zdrowia. Wskazane zostaną możliwości wykorzystywania wiedzy z zakresu anatomii układu pokarmowego w praktyce zachowania zdrowia i przeciwdziałania niekorzystnym zmianom zachodzącym wraz z wiekiem.
ukończył roczny staż na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w Katedrze Anatomii Prawidłowej Człowieka i w Katedrze Radiologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest stażystą kilku Europejskich Uczelni Wyższych, w tym: Coimbra, Porto, Praga, Bratysława, Budapeszt, Plovdiv, Brno, Ostrava. Uczestniczył w kilkunastu projektach badawczo-naukowych, w tym największych na Dolnym Śląsku, dotyczących kondycji biologicznej zarówno dzieci jak i osób starszych. Jest ekspertem, redaktorem naukowym w wydawnictwie medycznym: MedPharm Polska. Jest również autorem, współautorem i redaktorem naukowym bestsellerowych książek dotyczących anatomii i treningu. Ekspert Men's Health Polska i Women's Health Polska (autor i współautor ponad 50 artykułów). Wykładowca, szkoleniowiec na Międzynarodowej Wystawie Anatomicznej Body Worlds.
dr Paweł Posłuszny jest również dyplomowanym trenerem, instruktorem odnowy biologicznej, sportu o specjalności pływanie, sportu o specjalności kulturystyka, rekreacji ruchowej o specjalności aerobik, nordic walking. Posiada odznaki Maratonu Komandosa nr 10 (10-go stopnia - po 10-ciu ukończonych maratonach) i Medalu Szlema Komandosa, finisher oraz ponad 1000 zawodów biegowych, kolarskich, duatlonowych i triathlonowych.
to doświadczony wykładowca akademicki, doktor nauk o kulturze fizycznej, adiunkt w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz ekspert w dziedzinie anatomii, motoryczności i fitnessu.
Współpracuje także z Karkonoską Akademią Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach: fizjoterapia, pielęgniarstwo, dietetyka oraz wychowanie fizyczne.
Jest wykładowcą na Studiach Podyplomowych Jogi Uniwersytetu Wrocławskiego, a także edukatorem na Uniwersytecie Dzieci i Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
Profil REPs Polska:
repspolska.pl/trener/Pawel-Posluszny/REPS-TR-69
Facebook:
facebook.com/profile.php?id=100041939654385
Instagram:
@dr_pawel_p
Koszt pojedynczego webinaru: 90 zł
W cenie otrzymujesz:
✅ Udział w wykładzie online na żywo
✅ Dostęp do nagrania webinaru – możesz wrócić do materiału w dogodnym czasie
✅ Możliwość potwierdzenia zdobytej wiedzy – opcjonalny test zaliczeniowy
✅ Certyfikat CPD (Continuing Professional Development) – 1 punkt CPD, oficjalny dokument rozwoju zawodowego
Zapraszamy do kontaktu z organizatorem wydarzenia –
REPs Polska | Edyta Bartejczuk-Wolak
info@konferencjareps.com
+48 570 555 541